Samsung Business T37F Series 24 inch 1080p 1920x1080 Computer Monitor, IPS 75 Hz 5ms Response, HDMI, DisplayPort, 3-Yr WRNTY (F24T374FWN) (Renewed)
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
AZB098KC44DR
  • 41-eVJ-+N-S._SL500_.jpg
  • 31XYRs6RM9S._SL500_.jpg
  • 41c1mC6675S._SL500_.jpg
  • 31jjy3VBF9S._SL500_.jpg
  • 21S3a7Ob0iS._SL500_.jpg
  • 41jf7zbhFgS._SL500_.jpg
  • 41iUBoUbZRS._SL500_.jpg
  • 31OBBrEwJAS._SL500_.jpg
Deliver to
FREE Return FREE delivery bySaturday, May 16, Order within
Returns: 30-day Refund / Replacement
In Stock
Out of Stock
Description
  • Country Of Origin: Mexico
  • Model Number: LF27T374FWNXGO
  • Item Package Dimension: 16.9" L x 29.6" W x 4.9" H