LG 27UK670-B Monitor 27" UHD (3840 x 2160) IPS Display, sRGB 99% Color Gamut, HDR10, 3-Side Virtually Borderless Design, USB Type-C with 40W PD and Tilt/Height/Pivot/Swivel Adjustable Stand - Black
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
AZB08S3R3CFD
  • 41Va94eB6kL._SL500_.jpg
  • 31XvitV4uIL._SL500_.jpg
  • 31xAKBGZV9L._SL500_.jpg
  • 31A1Q4ETdrL._SL500_.jpg
  • 31+ef+dYWoL._SL500_.jpg
  • 41egKSkbEZL._SL500_.jpg
  • 31+bak44HcL._SL500_.jpg
  • 31K-RrnvXZL._SL500_.jpg
  • 31nEi+pL4VL._SL500_.jpg
  • 41rO5LOfPGL._SL500_.jpg
  • 3179bSGoWzL._SL500_.jpg
Deliver to
FREE Return FREE delivery bySunday, May 17, Order within
Returns: 30-day Refund / Replacement
In Stock
Out of Stock
Description
  • 27” UHD (3840 x 2160) IPS Display
  • 3-Side Virtually Borderless Design
  • sRGB 99% Color Gamut