65W USB C Type c AC Charger Fit for Lenovo ThinkPad E580 E585 E590 E590S E595 T480 T490 T580 Lenovo Yoga C940 C740 Lenovo thinkbook ADLX65YCC3A Laptop Power Supply Adapter Cord
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
AZB07VLTTGJQ
  • Black
  • Black
Deliver to
FREE Return FREE delivery bySaturday, May 16, Order within
Returns: 30-day Refund / Replacement
In Stock
Out of Stock
Description
  • 【Power Product Type】 : Max 65W 45W (compatible) AC Input: 100 - 240V 50 - 60Hz, Output: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 20V/3.25A. Connector size: USB Type-C